unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 8, średnia 2,75. Tryby Wyświetlania
Stare 01-06-2011, 14:14   #5371
ICARIUM
ZBANOWANY!!!

ICARIUM - Awatar

Na forum od: 27-01-2003
Miejscowość: Raraku
Rep P0wah: 3787
ICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizasta
Nie, link który podstawiłem nie przedstawia rzeczywistości - zamiast Kaczyńskiego jest aktor, a wszystko co mówi było opisane wcześniej w scenariuszu...

A nawet jeśli to nie aktor, to od razu przecież widać, że udaje, a tak naprawdę w głębi duszy powtarza mantrę "chcę wojny z Rosją, chcę wojny z Rosją, chcę skłócić Polaków, jestem zły i ponury", lol.

/edit
A tak serio, dostajesz filmik jak kawę na ławę - bez wyrwanych z kontekstu ujęć, cytatów, komentarzy z drugiej ręki i czego właściwie jeszcze chcesz? Gdzie w tym może być manipulacja? Ktoś nagrał spotkanie z ludźmi w Piotrkowie Trybunalskim i pokazał je w sieci. Czego Ci jeszcze brak? Dostrzegasz w ogóle różnicę pomiędzy tym filmikiem, a Powiatowym frajerzyną w tefałenie kpiącym z Kaczora-ponuraka?

Widzisz na tym filmiku chorego z nienawiści burkliwego ponuraka?

PS. Jak tu łbem o ścianę nie walić... Można jedynie kpić, lol.

Cytat:
spalaniem się na cudowność, właściwość i "jedyniesłuszność" Kaczyńskiego, PIS
Czekam na cytaty, geniuszu.

Ostatnio edytowany przez ICARIUM; 01-06-2011 o 14:31
Użytkownika ICARIUM nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-06-2011, 15:29   #5372
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2474
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Cytat:
ICARIUM pisze: Podgląd Wiadomości
Nie, link który podstawiłem nie przedstawia rzeczywistości - zamiast Kaczyńskiego jest aktor, a wszystko co mówi było opisane wcześniej w scenariuszu...

A nawet jeśli to nie aktor, to od razu przecież widać, że udaje, a tak naprawdę w głębi duszy powtarza mantrę "chcę wojny z Rosją, chcę wojny z Rosją, chcę skłócić Polaków, jestem zły i ponury", lol.

/edit
A tak serio, dostajesz filmik jak kawę na ławę - bez wyrwanych z kontekstu ujęć, cytatów, komentarzy z drugiej ręki i czego właściwie jeszcze chcesz? Gdzie w tym może być manipulacja? Ktoś nagrał spotkanie z ludźmi w Piotrkowie Trybunalskim i pokazał je w sieci. Czego Ci jeszcze brak? Dostrzegasz w ogóle różnicę pomiędzy tym filmikiem, a Powiatowym frajerzyną w tefałenie kpiącym z Kaczora-ponuraka?

Widzisz na tym filmiku chorego z nienawiści burkliwego ponuraka?

PS. Jak tu łbem o ścianę nie walić... Można jedynie kpić, lol.

A kto mi ma dać te gwarancje?? Ty? Czytując Twoje posty, widzę jak bardzo jesteś stronniczy, emocjonalny i "ukształtowany". Według Ciebie istnieje tylko jedno i jeden. Więc śmiało można zarzucić tezę, że link który dajesz nie będzie wiarygodny [nawet gdyby było inaczej (nie przeczę, że nie jest, bo chyba nie dotarło), to Twoja osobowość go i tak nacechowywuje negatywnie] a stosownie ukierunkowany.
Generalnie zarzuciłem pewną tezę, poprosiłem (w miarę ładnie ) o wyjaśnienia, konkrety. Nie widzę. To, że napiszesz, że jest tak a nie inaczej nikogo nie przekonuje. Może prościej napiszę bo w swym geniuszu (nie mogłem się oprzec i zrównałem do Twego poziomu) chyba nie pojmujesz prostych spraw. Twój poprzedni post i link były przykładem, na podstawie którego zapytałem, czy gdybym hipotetycznie był nieukierunkowany politycznie i szukał "prawdy" to czy masz jakieś konkretne argumenty (nie ironie, wymijanie i bzdury) które mogły by mnie przekonać, że taki jest prawdziwy wizerunek Kaczyńskiego jakim go próbujesz przedstawić owym linkiem?? Jak widzę argumentów nie przedstawiłeś innych, z góry załozyłeś, że skoro ktoś nie wyznaje Twoich teorii, to znaczy, że ma skrajnie przeciwne ( bo przecież Twoje są ZAWSZE oczywiste), zarzuciłeś ironię, olałeś temat i czekasz na cytaty...rzeczywiście genialne. Bez urazy, bo nie znam Cię osobiście, ale na podstawie tego co pisujesz, mógłbym uznać, że jesteś idealnym przykładem jak nie zrozumieć i zrazić się do Kaczyńskiego i PISu na samej podstawie pustych słów i banałów jakie rzucają na lewo i prawo jego obrońcy. Ale nie będe generalizował, uznam, że jesteś tylko kolejnym frikiem i internetowym hejterem, który krytykuje w myśl zasady, na co argumenty skoro moje słowe sa jedynymi słusznymi.

Mimo wszystko dalej czekam na jakieś sensowne argumenty, geniuszu...
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-06-2011, 15:41   #5373
necro
Zarezerwowany

necro - Awatar

Na forum od: 27-09-2005
Miejscowość: Olkusz
Rep P0wah: 9935
necro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizasta
Ja powiem tylko tyle:

ZAISTE

Cytat:
Może przekopywać cały temat i tak nie znajdzie.

Nerwica natręctw?

Panowie, polecam wizytę u psychiatry i sprawdzenie czy ktoś nie jest na to chory.......

/serio mówię, bo niektórzy naprawdę wykazują objawy tej choroby.....a wiem o niej bardzo dużo, zapewniam.
Lion - to co piszesz - to jest tylko w Twojej głowie

"Od transu...piękniejsza jest tylko cisza..."
Użytkownika necro nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-06-2011, 15:54   #5374
ICARIUM
ZBANOWANY!!!

ICARIUM - Awatar

ICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizastaICARIUM - masta of dizasta
Lion, właściwie co Ty bredzisz? Chcesz konkretów? Konkretem jest filmik, który nie ma nic wspólnego z moją działalnością na tym forum. Oceniając link całkiem ode mnie niezależny poprzez pryzmat mojej twórczości tutaj, udowadniasz, że nie potrafisz nawet skumać czym jest logiczne powiązanie przyczynowo-skutkowe.

Jakie argumenty w ogóle? O czym Ty biedaczyno bełkoczesz?

Nawet nie skumałeś kontekstu w jakim wrzuciłem ten filmik, który sam w sobie jest argumentem.

Więc wytłumaczę tak, jakbym przemawiał do ogórka albo kapusty:

1. TVN i GW mówić Kaczyński zły ponurak, nie umieć się komunikować, mieć obsesje: Smoleńsk Smoleńsk. Kaczyński być kłótliwy i wredny. Kaczyński be be be.
2. Filmik wrzuca Icarium. Kaczyński rozmawiać na tym filmiku z ludźmi. Pytanie retoryczne Icarium zadawać, prosić o porównanie. Prosić - obejrzeć filmik, porównać filmik z obraz medialny pokazany w media.

Niedługo tu trzeba będzie kurwa dadaizmem napierdalać.

Cytat:
Czytując Twoje posty, widzę jak bardzo jesteś stronniczy, emocjonalny i "ukształtowany". Według Ciebie istnieje tylko jedno i jeden.
Twoje "widzę" i Twoje interpretacje mają wartość używanej srajtaśmy. Dosadny język bierze się z wrodzonej alergii na głupotę.

ZROZUMIAŁEŚ JUŻ PO CO NAPISAŁEM TAMTEGO POSTA? To nie był początek z dupy wysranej polemiki tylko zwyczajny z życia wzięty dowód do samodzielnej analizy.

Pewnie nawet tego nie obejrzałeś, lol.

Cytat:
to czy masz jakieś konkretne argumenty (nie ironie, wymijanie i bzdury) które mogły by mnie przekonać, że taki jest prawdziwy wizerunek Kaczyńskiego jakim go próbujesz przedstawić owym linkiem?
PODAJ MISTRZUNIU CHOCIAŻ JEDNO SŁOWO, JEDNO ZDANIE W KTÓRYM COŚ WŁASNYMI SŁOWAMI PISAŁEM TAM NA TEMAT KACZYŃSKIEGO ALBO PRÓBOWAŁEM NARZUCIĆ JAKIŚ OBRAZ (w tej wypowiedzi z linkiem).
Dotarło już, że wizerunek Kaczyńskiego przedstawia film DO SAMODZIELNEGO PRZEMYŚLENIA? Możesz sobie wierzyć, że to fejk i spisek Gazety Polskiej, lol.

Ja pierdzielę... No idzie się załamać, że tak banalny, prosty, czytelny post może zostać tak idiotycznie przeinterpretowany przez jakiegoś biedaka doszukującego się spisków i fałszywych obrazów Kaczyńskiego w zwykłym filmiku nagranym w jakiejś świetlicy czy domu kultury...

Dół jak chÓj, hehe.
Nawet nie chcę tego komentować bluzgami...

To i reakcja na profesor Staniszkis na przykład, pokazują, że na tym forum nie warto nawet zwykłych linków wrzucać do samodzielnej oceny.

Wiesz co możesz zrobić, Lajon? Kaczyński teraz jeździ po całej Polsce, odwiedza małe miasta. Wpadnij na takie spotkanie i zobacz czy czyta z kartki. Albo zapytaj go czy jest fejkiem. Albo poproś go o konkrety i argumenty, żeby Ci udowodnił iż w tym właśnie momencie jest prawdziwy, bo Ci Kuba Powiatowy powiedział w tefałenie, że Jaruś to zły ponurak.
HJehehhehehehe

/edit
Aha, i wiedziałem, że nie podasz cytatów, tak jak nie podasz przykładów na kreowanie przeze mnie obrazu Kaczyńskiego. Tak jak to necro napisał - to się dzieje tylko w Twojej głowie.
Dodam, że to wyjątkowo mizerne i żałosne urojenia.

Ostatnio edytowany przez ICARIUM; 01-06-2011 o 16:14
Użytkownika ICARIUM nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-06-2011, 16:53   #5375
olq
snakecharmer

olq - Awatar

Na forum od: 16-04-2005
Miejscowość: jasień/szczecin
Rep P0wah: 4676
olq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizastaolq - masta of dizasta
Masz Lion, z takimi sie nie dyskutuje, takich sie omija, jak gowno na chodniku.

Nie FPS rywalizować z RTS ale RTS czyli skrót od Role The Strategy to również gatunek gier komputerowych o charakterze rywalizacyjnym a w przypadku w SCa II ta rywalizacja jest na nieco szerszym poziomie. (c) Wojskowy
Użytkownika olq nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-06-2011, 17:50   #5376
Maksym
darkwarez.pl [*]

Maksym - Awatar

Na forum od: 06-01-2003
Miejscowość: Miasteczko Koniec Pieśni, miejsce gdzie kończą bieg wszystkie pociągi
Rep P0wah: 5132
Maksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizastaMaksym - masta of dizasta
Cytat:
Lionheart pisze: Podgląd Wiadomości
Generalnie zarzuciłem pewną tezę, poprosiłem (w miarę ładnie ) o wyjaśnienia, konkrety. Nie widzę.
Konkretów przeciwko obecnej ekipie rządzącej było tu aż nadto. Podawał je icar, podawałem ja, podawał necro. Za to nie widziałem chyba żadnych przeciwko PiSowi. Oprócz powtarzania medialnego bełkotu oczywiście. Poza tym nikt z nas nie powiedział tu nigdy że PiS jest jedyna słuszną partią. Icar sam napisał że woli UPR. Ale również napisał, ze to nie czas na szukanie podziałów po prawej stronie. PiS jest po prostu jedyna alternatywą dla PO i lewactwa, która moze zdobyc wystarczająco duzo głosów. Zaraz zapewne przeczytam pyskowanie z piaskownicy rodem (nie mam na mysli akurat Ciebie) jakim to on dla mnie nie jest guru itd itp. Po prostu mamy podobne poglądy. Tyle ze on ma bardziej dosadny i cięty język.
Użytkownika Maksym nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-06-2011, 18:23   #5377
ICARIUM
ZBANOWANY!!!

ICARIUM - Awatar

Cytat:
olq pisze: Podgląd Wiadomości
Masz Lion, z takimi sie nie dyskutuje, takich sie omija, jak gowno na chodniku.
Z takimi wypierdkami jak Ty to się po prostu dyskutować nie da. Gdybyś nie był takim zwarzywiałym półdebilem, to byś zdołał skumać, że w mym dosadnym tekście skierowanym do lajona jest masa konkretnej treści.

No ale widocznie należysz do cip, które robią w majty na widok paru "brzydkich wyrazów".
Stare 01-06-2011, 18:38   #5378
Rabit
Rabit - Awatar

Na forum od: 07-10-2003
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 1674
Rabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizastaRabit - masta of dizasta
Czasami z nudów czytam ten temat POLITYKA i odnosze wrażenie , ze wy ciągle sie kłocicie. Zachowujecie sie dokladnie TAK SAMO jak ci z Wiejskiej. Taką sama wieje tu NEGATYWNĄ atmosferĄ jak miedzy PO i PIS itp ...

Oni są żałośni, wy jesteście załośni, GG
Stare 01-06-2011, 19:48   #5379
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2474
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Cytat:
Bla, bla, bla....
Generalnie dalej nawalaj w ścianę...bo dyskusji z Tobą prowadzić się nie da.

Cytując:
Cytat:
Więc wytłumaczę tak, jakbym przemawiał do ogórka albo kapusty:

1. TVN i GW mówić Kaczyński zły ponurak, nie umieć się komunikować, mieć obsesje: Smoleńsk Smoleńsk. Kaczyński być kłótliwy i wredny. Kaczyński be be be.
2. Filmik wrzuca Icarium. Kaczyński rozmawiać na tym filmiku z ludźmi. Pytanie retoryczne Icarium zadawać, prosić o porównanie. Prosić - obejrzeć filmik, porównać filmik z obraz medialny pokazany w media.
To zapytam jak ogórka albo kapustę, bo dalej nie łapiesz. Hipotetycznie pytam na jakiej podstawie mam uważać, że słuszne jest 1) czy 2). I tyle.
Nie przekonuje mnie, że 2) skoro się tu ślinisz i zapluwasz siląc na pseudointeligencję, bo tak. Natomiast nie przeczę, że tak jest lub nie jest.

MAKSYM:

Tyle, że np. z Tobą mogę normalnie porozmawiać, czy np. necra argumenty mnie często przekonują. Tymczasem geniusza Icariuma są tylko, jak dla mnie bezsensownym, bełkotem pieniacza, który jest zamknięty w swojej ograniczonej głowie. Nie jestem ukierunkowany na PO, nie jestem przeciwny PIS, nie przeczę błędom i wpadkom oraz beznadzieji obecnej ekipy rządzacej. Ale gdy chcę się dowiedzieć kulturalnie o jakieś konkretne za w ramach alternatywy/opozycji, to dostaję "pojazd" i chamówę. Np.

Cytat:
Ja pierdzielę... No idzie się załamać, że tak banalny, prosty, czytelny post może zostać tak idiotycznie przeinterpretowany przez jakiegoś biedaka doszukującego się spisków i fałszywych obrazów Kaczyńskiego w zwykłym filmiku nagranym w jakiejś świetlicy czy domu kultury...
Czy ja się doszukuję/sugeruję/poszukuję fałszywych obrazów Kaczyńskiego?? Niczym nie sugerowane, wprost nie pisane, ot wymyślone w Twojej chorej głowie spiskowca Icara...Zaślepienie w swym geniuszu i nieomylności zaślepia...

Jeszcze raz do Maksyma:

Widzę, słyszę, rozumiem. Nie mam problemów z Twoim, necra itp. rozumowaniem czy argumentacją. Natomiast zaślepienie Icara mnie przekonuje tylko o jednym...ale to zostawię dla siebie, bo nie będę się zniżał do jego poziomu.
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-06-2011, 19:52   #5380
GL_Paranoid
pojebany maniak

GL_Paranoid - Awatar

Na forum od: 12-09-2001
Miejscowość: Kielce/Szczecin
Rep P0wah: 2909
GL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizastaGL_Paranoid - masta of dizasta
Cytat:
Maksym pisze: Podgląd Wiadomości
Konkretów przeciwko obecnej ekipie rządzącej było tu aż nadto. Podawał je icar, podawałem ja, podawał necro. Za to nie widziałem chyba żadnych przeciwko PiSowi. Oprócz powtarzania medialnego bełkotu oczywiście. Poza tym nikt z nas nie powiedział tu nigdy że PiS jest jedyna słuszną partią. Icar sam napisał że woli UPR. Ale również napisał, ze to nie czas na szukanie podziałów po prawej stronie. PiS jest po prostu jedyna alternatywą dla PO i lewactwa, która moze zdobyc wystarczająco duzo głosów. Zaraz zapewne przeczytam pyskowanie z piaskownicy rodem (nie mam na mysli akurat Ciebie) jakim to on dla mnie nie jest guru itd itp. Po prostu mamy podobne poglądy. Tyle ze on ma bardziej dosadny i cięty język.
Lewactwo katolicko uwstecznione jako alternatywa dla lewactwa Ciezki wybor A jezyk z daleka smierdzi fanboyem Ziemkiewicza i takoz jest obiektywny

gg-803286
Użytkownika GL_Paranoid nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości