unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 5, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 01-07-2011, 20:31   #1311
vega
holysinner

vega - Awatar

Na forum od: 19-07-2002
Miejscowość: SIN CITY
Rep P0wah: 3081
vega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizastavega - masta of dizasta
no powiem ze zakonczenie sezonu jest całkiem konkretne, dobry klimacik Gra o Tron

@LuTeK A wlasnie.. nie kupujcie alufelg na allegro!
@LuTeK Wygralem licytacje, i koles mi napisal, ze musze poczekac tydzien, bo musi zlokalizowac samochod z takimi alusami w w-wie.

http://pl.help-eu.com/

śmierć frajerom.
Użytkownika vega nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-07-2011, 22:06   #1312
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2475
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Cytat:
vega pisze: Podgląd Wiadomości
Gra o Tron, ciekawy serial, na podstawie ksiazki (nie czytalem, wiec nie moge sie odniesc), nie powala rozmachem, ale wciagajacy, sezon 1 -> 10 odcinkow. Produkcja HBO.
No a ja właśnie czytałem książki (wciągnęły mnie na maksa) i byłem najarany na ten serial jak szczerbaty na suchary Śledziłem wieści, czekałem i w sumieeee... się nie zawiodłem , pomijam drobne nieścisłości i jak dla mnie ze dwie postacie średnio dobrane, ale ogólnie jestem happy Dobrze, że (chyba) w lipcu się biorą za kręcenie następnego sezonu.
W sumie to niezłe okreslenie, political fantasy :] padło na te serial.

Luka ktoś Falling Skies?
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 01-07-2011, 23:27   #1313
smakosz.from.pl
Stand and fight

smakosz.from.pl - Awatar

Na forum od: 11-08-2004
Miejscowość: Grajewo
Rep P0wah: 8743
smakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizastasmakosz.from.pl - masta of dizasta
Breaking Bad, oglądał ktoś?
Właśnie jestem przy drugim odcinku i jest całkiem całkiem

CUT2 - UT04 Fragmovie by F51
Użytkownika smakosz.from.pl nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-07-2011, 00:59   #1314
shindo
fran33k

shindo - Awatar

Na forum od: 09-01-2005
Rep P0wah: 2370
shindo - masta of dizastashindo - masta of dizastashindo - masta of dizastashindo - masta of dizastashindo - masta of dizastashindo - masta of dizastashindo - masta of dizastashindo - masta of dizastashindo - masta of dizastashindo - masta of dizastashindo - masta of dizasta
Breaking Bad bardzo dobry serial, chociaż niektóre odcinki są nudne mimo to serial warty obejrzenia. BBT zacząłem oglądać i w 2 tygodnie zakończyłem 4 serie, powiem krótko kozacki serial coś w klimacie przyjaciół, doskonały komediowy serial! Teraz zaczynam oglądać pretty little liars, obejrzałem dwa odcinki i nawet daje radę. Co polecacie na wakacyjny sezon serialowy?
Użytkownika shindo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 02-07-2011, 08:02   #1315
-kosik-
[es]kosik*eu

-kosik- - Awatar

Na forum od: 12-05-2002
Miejscowość: Czeladź
Rep P0wah: 1692
-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta-kosik- - masta of dizasta
Ktoś tu polecił na poprzednich stronach OZ, jestem na 5 odc i muszę przyznać , że wkręcił mnie już dosyć. Ciekawy serial ! Polecam
Użytkownika -kosik- nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 03-07-2011, 16:11   #1316
Pablo
GiBeL

Pablo - Awatar

Na forum od: 08-12-2005
Miejscowość: Bełchatów
Rep P0wah: 3280
Pablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizasta
Nowe odcinki True Blood juz sa... nie wiem jak dlugo ale juz sa
LP W00dnik 2014 #21 - zapisy
Cieny polej!
Stare 05-07-2011, 00:07   #1317
Wojskowy
Marszałek Polski

Wojskowy - Awatar

Na forum od: 24-05-2006
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 2959
Wojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizastaWojskowy - masta of dizasta
Cytat:
no powiem ze zakonczenie sezonu jest całkiem konkretne, dobry klimacik Gra o Tron
Potwierdzam was obu...
Użytkownika Wojskowy nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-07-2011, 02:28   #1318
lbn*w4rl0ck^
hardcore papa

lbn*w4rl0ck^ - Awatar

Na forum od: 19-08-2004
Miejscowość: Lublin
Rep P0wah: 5674
lbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizastalbn*w4rl0ck^ - masta of dizasta
Cytat:
-kosik- pisze: Podgląd Wiadomości
Ktoś tu polecił na poprzednich stronach OZ, jestem na 5 odc i muszę przyznać , że wkręcił mnie już dosyć. Ciekawy serial ! Polecam
ja

Skończyłem całość, najlepsze są 2 pierwsze sezony, potem jest już gorzej, ale nadal warto
Stare 05-07-2011, 23:15   #1319
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Rep P0wah: 2475
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Cytat:

http://unrealitymag.com/index.php/20...s-the-muppets/

Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 06-07-2011, 01:13   #1320
sth
sth - Awatar

Na forum od: 10-10-2004
Miejscowość: Świnoujście
Rep P0wah: 7217
sth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizastasth - masta of dizasta
Cytat:
smakosz.from.pl pisze: Podgląd Wiadomości
Breaking Bad, oglądał ktoś?
Właśnie jestem przy drugim odcinku i jest całkiem całkiem
bez takich pytan

czekam na ten 4 sezon, o boziu boziu boziu..

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości