unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 5, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 15-09-2011, 19:52   #7531
destructor
naucz sie grac

destructor - Awatar

Na forum od: 22-04-2005
Miejscowość: KrK
Rep P0wah: 5024
destructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizasta
http://www.joemonster.org/filmy/3811...aki_na_drodze_

ciekawe co cwaniak odwalil ze go tak zalatwili
Stare 15-09-2011, 21:13   #7532
lo3o
Ostatni Mohikanin

lo3o - Awatar

Na forum od: 15-01-2003
Miejscowość: Gliwice
Rep P0wah: 3224
lo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizasta
no i pinknie ... dzisiaj debil wyjechał mi z prawego pasa na A4 na lewy którym jechałem i zepchnął mnie na barierki .. cały lewy bok zarysowany, a dodatkowo lewe tylne nadkole pogniecione ze hej ... prawe przednie nadkole pęknięte (tu mi przyjebał jełop), policja ukarała gościa mandatem 300 zl .... a facet cały czas próbował wciskać mi ze to ja za szybko jechałem, ze zrobiłem cos niezgodnie z przepisami itp.. w pewnym momencie puściły mi nerwy i policjanci musieli mnie odprowadzić do auta ...

moja piękna czarna perełka laguna kupiona 2 tyg temu jest cala porysowana i pognieciona ;( ;( ;(

zgłosiłem szkodę do PZU gdzie gość miał ubezpieczenie i czekam na rzeczoznawce, który zapewne zaniży wartość wszystkiego .. na wstępie powiedziałem, ze chce bezgotówkowo, ze wskaże warsztat gdzie mi to porobią, a PZU zapłaci za to rachunek ale ...słyszałem, że nawet jak warsztat zrobi naprawy i wystawi fakturę do ubezpieczyciela to ten może nie zgodzić się na taką kasę i ja będę musiał dopłacić różnicę. Ktoś ma w tym doświadczenie?

edit/ Czy mogę żądać zwrotu kasy za to, że wartość auta spadła po tym wypadku?

edit2/ rnlp skąd to zastępcze auto brałeś ?

I'm a MOTO PSYCHO

Ostatnio edytowany przez lo3o; 15-09-2011 o 21:33
Użytkownika lo3o nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-09-2011, 21:31   #7533
rnlp
Analuj :)

rnlp - Awatar

Na forum od: 25-09-2005
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 7700
rnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizasta
Ja tam problemu z PZU nie miałem, jak ściągałem z kogoś tam ubezpieczenie, co więcej dostałem samochód zastępczy "na czas naprawy" (samochód był do kasacji) i jeździłem, później zakład który mi wypożyczył samochód wystawił FV za użytkowanie, po czym PZU grzecznie zapłaciło (ponad 2000zł). Szkoda tylko, że nie wiedziałem, że pójdzie tak gładko, bo poprosiłbym zakład wypożyczający (właściciela) o to by wystawił większą FV, i delikatnym zyskiem się podzielił ale na przyszłość będę pamiętał i on będzie zadowolony i ja

Więc w skrócie:
stłuczka-> zgłoszenie do PZU, samochód zabrany do blacharza/mechanika/wypożyczalni samochodów -> odebranie samochodu zastępczego -> poinformowanie PZU o tym, że wziąłem samochód zastępczy "na czas naprawy" -> oględziny auta przez rzeczoznawcę -> odszkodowanie za auto od PZU -> wystawienie FV przez wypożyczalnię -> zapłata PZU dla wypożyczalni -> stare auto do kasacji

Trzeba tylko spojrzeć na warunki PZU odnośnie wypożyczenia samochodu i przy zgłaszaniu szkody można dodać, że będzie się brało i niech rzeczoznawca sam nie ogląda auta tylko pod Twoim okiem i jakiegođ blacharza-mechanika, bo wtedy możesz pokazać co więcej jest do roboty
Stare 15-09-2011, 22:16   #7534
texet
ZOSTALES SKASOWANY!!!!!!!

texet - Awatar

Na forum od: 14-12-2002
Miejscowość: Warszawa - Tarchomin
Rep P0wah: 10069
texet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizasta
Cytat:
lo3o pisze: Podgląd Wiadomości
no i pinknie ... dzisiaj debil wyjechał mi z prawego pasa na A4 na lewy którym jechałem i zepchnął mnie na barierki .. cały lewy bok zarysowany, a dodatkowo lewe tylne nadkole pogniecione ze hej ... prawe przednie nadkole pęknięte (tu mi przyjebał jełop), policja ukarała gościa mandatem 300 zl .... a facet cały czas próbował wciskać mi ze to ja za szybko jechałem, ze zrobiłem cos niezgodnie z przepisami itp.. w pewnym momencie puściły mi nerwy i policjanci musieli mnie odprowadzić do auta ...

moja piękna czarna perełka laguna kupiona 2 tyg temu jest cala porysowana i pognieciona ;( ;( ;(

zgłosiłem szkodę do PZU gdzie gość miał ubezpieczenie i czekam na rzeczoznawce, który zapewne zaniży wartość wszystkiego .. na wstępie powiedziałem, ze chce bezgotówkowo, ze wskaże warsztat gdzie mi to porobią, a PZU zapłaci za to rachunek ale ...słyszałem, że nawet jak warsztat zrobi naprawy i wystawi fakturę do ubezpieczyciela to ten może nie zgodzić się na taką kasę i ja będę musiał dopłacić różnicę. Ktoś ma w tym doświadczenie?

edit/ Czy mogę żądać zwrotu kasy za to, że wartość auta spadła po tym wypadku?

edit2/ rnlp skąd to zastępcze auto brałeś ?
nie bedziesz musial doplacac, musza sie zgodzic na wyzsza fakture jesli zaakceptowali kosztorys (bez tego nikt nie moze tego samochodu dotknac jesli chodzi o naprawe)

samochod zastepczy przysluguje CI na czas naprawy (czas naprawy --> robota a nie czekanie na nia)

ubezpieczyciel Ci nie doplaci za to ze samochod stracil wartosc w skutek wypadku, maja to w dupie, twoj problem

niestety...

szkoda lalki tyle sie naszukales, a jako pedant pewnie ladna byla i... sraka taka

niestety naprawa to nie jedyny problem, duzo zalezy od tego jak ja zrobia, potem sie moga zaczac klopoty

no nic no, powodzenia w walce z tymi walkoniami i nie popusc (dam CI tipa, najlepiej rob to bezgotowkowo w RENAULT bo chcesz tym pojezdzic, dostaniesz dobry kwit, fakture, jest kogo potem ciagac do odpowiedzialnosci, no i oni sie wszystkim zajma, na gotowe fure odbierzesz, ja tak robilem)

Ej bedzie koniec swiata
czytalem na onecie
(c) Majlo

"Od dzisiaj nie jemy żadnych kanapeczek. Myjemy rączki, wpierdalamy krowy i chodzimy na siłownię"
Użytkownika texet nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-09-2011, 22:21   #7535
Salas
Salas - Awatar

Na forum od: 21-07-2007
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 12334
Salas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizasta
dokładnie jak Ci texet pisze jebnij to do ASO beda papiery na to i nawet przy sprzedazy bedzie Ci łatwiej jak bedzie w pełni udokumentowane
Stare 15-09-2011, 22:23   #7536
mienczaq
zakręć mną!

mienczaq - Awatar

Na forum od: 21-01-2008
Miejscowość: niemcy
Rep P0wah: 1327
mienczaq - masta of dizastamienczaq - masta of dizastamienczaq - masta of dizastamienczaq - masta of dizastamienczaq - masta of dizastamienczaq - masta of dizastamienczaq - masta of dizastamienczaq - masta of dizastamienczaq - masta of dizastamienczaq - masta of dizastamienczaq - masta of dizasta
Cytat:
texet pisze: Podgląd Wiadomości
Jest sobie firma, ktora ze zwyklych samochodow robi super fury no i jako demo car, takowa firma kupuje autko zeby sie pochwalic co potrafi nie??

http://moto.onet.pl/155563,galeria.html

fajna co??

http://www.webpagescreenshot.info/im...11121017am.jpg

glowne uszkodzenia sa z przodu ale zdjec brak, widac po lewym przednim kole ze tak de fakto jest
ok, co to za strona demaskująca ogłoszenia otomoto ??
Użytkownika mienczaq nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-09-2011, 22:27   #7537
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2475
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Co do rzeczoznawcy z Pzu to kumplowi cordobę wyceniał elegancko. Nic nie ściemniał, klosz pękniety (mała ryska) - do wymiany na nowy, zderzak wgnieciony - nowy, zamek w tylniej klapie lekko przycinał -nowa klapa Koleś wyszedł do przodu ponad tysiaka

Bonus:
Co do naprawiania auta w ramach kosztów z pzu (AC w tym wypadku)... wujas miał sajgon i vietnam w jednym...Super dokładnie nie podam szczegółów, bo się już w końcu sam w tym pogubiłem... Generalnie chodziło, że koszty naprawy przekraczały ileś tam procent wartości auta i mu chcieli auto do żyda oddać Pzu wskazało warsztat ( z którym współpracuje pzu od ponad pięciu lat) koleś zrobił wycenę logiczną, bez ściem, bez obniżania czy zawyżania wartości części czy robocizny. Wyszło poniżej kosztów (czyli tam chyba poniżej 7k) a pzu z katalogów (chyba z salonu ferrari...) wyceniło same części na prawie 12k. A wartość auta według nich wychodziła 11k...Nawet bite, nie robione wujas sprzedał by od ręki za 12k Pzu juz miało kupca który dawał 5 k, lol...Milion pism, telefonów, mailów, wizyt osobistych, auto unieruchomione u mechaniora, próba wymuszenia kasy za wypożyczenie zastepczaka, lawetę i bla, bla, sra... Wujas od "wieków" ubezpiecza auta w pzu, full zestawy oc/ac, płatne zawsze w terminie, nigdy nie miał stłuczki itp. Rozbiło się o adwokatów, dopłatę z kieszeni dla mechanika i pożegnaniem z AC w pzu...

A ogólnie z oc kogoś to nawet zgrabnie płacą, jesli chodzi o wywiad u znajomków zbitków Więc nie bój nic Szkoda furki :/
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-09-2011, 22:47   #7538
texet
ZOSTALES SKASOWANY!!!!!!!

texet - Awatar

Na forum od: 14-12-2002
Miejscowość: Warszawa - Tarchomin
Rep P0wah: 10069
texet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizasta
Cytat:
mienczaq pisze: Podgląd Wiadomości
ok, co to za strona demaskująca ogłoszenia otomoto ??
forum

www.bez-wypadkowe.net

polecam bo otwiera oczy

Ej bedzie koniec swiata
czytalem na onecie
(c) Majlo

"Od dzisiaj nie jemy żadnych kanapeczek. Myjemy rączki, wpierdalamy krowy i chodzimy na siłownię"
Użytkownika texet nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-09-2011, 10:36   #7539
lo3o
Ostatni Mohikanin

lo3o - Awatar

Na forum od: 15-01-2003
Rep P0wah: 3224
lo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizasta
Cytat:
texet pisze: Podgląd Wiadomości
nie bedziesz musial doplacac, musza sie zgodzic na wyzsza fakture jesli zaakceptowali kosztorys (bez tego nikt nie moze tego samochodu dotknac jesli chodzi o naprawe)

samochod zastepczy przysluguje CI na czas naprawy (czas naprawy --> robota a nie czekanie na nia)

ubezpieczyciel Ci nie doplaci za to ze samochod stracil wartosc w skutek wypadku, maja to w dupie, twoj problem

niestety...

szkoda lalki tyle sie naszukales, a jako pedant pewnie ladna byla i... sraka taka

niestety naprawa to nie jedyny problem, duzo zalezy od tego jak ja zrobia, potem sie moga zaczac klopoty

no nic no, powodzenia w walce z tymi walkoniami i nie popusc (dam CI tipa, najlepiej rob to bezgotowkowo w RENAULT bo chcesz tym pojezdzic, dostaniesz dobry kwit, fakture, jest kogo potem ciagac do odpowiedzialnosci, no i oni sie wszystkim zajma, na gotowe fure odbierzesz, ja tak robilem)
na wyzsza fakture musza sie zgodzic mimo, ze rzeczoznwca np wyceni auto na mniej?

gdzie ten sam zastepczy brac?

slyszalem ze mozna walczyc o to ze wartosc auta jest mniejsza, tym bardziej ze stalo sie to zaraz po kupnie

nawet nie wiesz jak mi tej lali szkoda, specjalnie kupilem za 200 zl czujnik gr lakieru aby nie miec bitej z kazdej strony itp, ona miala nieco szpachli ale to drobnostka i nie powinno stwarzac problemow, jednak teraz to juz bedzie masakra jak mi zaczna szpachlowac oba drzwi ...

dlatego chce to zrobic bezgotowkowo ale nie w aso bo slyszalem ze w aso nie maja dobrych fachowcow od lakieru i napraw blacharskich, pewnie najlepiej by tak bylo bo faktura za naprawe byla by nie do podwazenia a moze i by mi drzwi wymieniali ?

musze znalezc jakiegos dobrego lakiernika i pogadac zanim rzeczoznawca zacznie mi wyceniac abym wiedzial jak atakowac jakby za malo cos chcial wycenic ...

.. jestem zalamany :/

I'm a MOTO PSYCHO
Użytkownika lo3o nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-09-2011, 11:11   #7540
FurY
pathetic

Na forum od: 08-04-2008
Rep P0wah: 1884
FurY - masta of dizastaFurY - masta of dizastaFurY - masta of dizastaFurY - masta of dizastaFurY - masta of dizastaFurY - masta of dizastaFurY - masta of dizastaFurY - masta of dizastaFurY - masta of dizastaFurY - masta of dizastaFurY - masta of dizasta
oo stary współczucia. I też bym nie wytrzymał jakby mi taki pajac pyskować zaczął. Kurwa coza ludzie.
[00:23] <+jakub`> koles ostatnio
[00:23] <+jakub`> dzwoni do mnie
[00:23] <+jakub`> ja mowie GRAM nie mam czasu
[00:23] <+jakub`> on przyjechal z nozem na moja klatke i szukal kabli
[00:23] <+jakub`> ahahahahha
[00:23] <@Pepin> lol
[00:23] <@Pepin> ;d
[00:23] <+Wiadro`crack> ?
[00:23] <+jakub`> mowi do mnie
[00:23] <+Wiadro`crack>
[00:23] <+jakub`> URATUJE CIE JAKUB
[00:23] <+jakub`> od tego nalogu