unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 5, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 11-01-2012, 20:59   #7861
Salas
Salas - Awatar

Na forum od: 21-07-2007
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 12334
Salas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizastaSalas - masta of dizasta
eee xD tyle samo ile za nie zapłaciłeś jak nic
Cookie nie wiem czy kojarzysz Jamra ale on w tamtym roku przekminił interes życia
Kupił meganke coupe z 98roku za 5600zł nastepnie rejestracja ponad 2000zł a potem zaczeło się wkładanie hajsu, włozył w nią koło 4000zł po czym stała na osiedlu NIEZDOLNA do jazdy %) dresy wyjebały okno, ktoś ujebał lusterko z buta, potem rozkradali bo drzwi sie nie zamykały xD a na końcu sprzedał ją za 600zł DDDDDDDDDDDDDDDDDD
Stare 11-01-2012, 21:02   #7862
IDontKnow
omar

Na forum od: 09-04-2004
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7812
IDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizastaIDontKnow - masta of dizasta
Nie.... jeszcze nie
Użytkownika IDontKnow nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-01-2012, 21:06   #7863
Uncle_Dunkan
24.04.2009 wazna data

Uncle_Dunkan - Awatar

Na forum od: 28-10-2003
Miejscowość: Toxicity
Rep P0wah: 3776
Uncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizastaUncle_Dunkan - masta of dizasta
Cytat:
Omar pisze: Podgląd Wiadomości
Strach pytać w takim razie jak Ty jeździsz 30 w miescie i 50 na trasie? A może masz rejestrację SBE, SPI albo STA? W sumie jeszcze w opolu jeździć nie potrafią
raz- nie jestem z opola
dwa- rejestracja CBS- dali 's', bo 'ś' nie mieli
trzy- nie jestem kierowca, mam od tego ludzi
cztery- jechales kiedys pietnastoletnim maluchem 115km/h? nie? wiec stfu ;p
piec- nie chce spiec

umarłem 14.11.2005
Użytkownika Uncle_Dunkan nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-01-2012, 21:25   #7864
Stallion
Stallion - Awatar

Na forum od: 21-04-2003
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 2225
Stallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizasta
Cytat:
Uncle_Dunkan pisze: Podgląd Wiadomości
trzy- nie jestem kierowca, mam od tego ludzi
i wypowiadasz sie na temat czyjejs jazdy i przepisow! ;D
<18:52:49> Zaczepiłeś "sOuL`" wiadomością: kurwa typie, wez to w 1 film zrob a nie 1000 plikow
<18:53:04> "sOuL`" zaczepia Cię. nie mam do tego programu i nie umiem jestem od fragowania
<18:53:32> Zaczepiłeś "sOuL`" wiadomością: a czym ucinasz filmy?
<18:53:52> "sOuL`" zaczepia Cię. alt f9 shadowplayem gdy odpalam film
<18:54:04> Zaczepiłeś "sOuL`" wiadomością: OJACIEPIERDOLE
Użytkownika Stallion nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-01-2012, 22:01   #7865
necro
Zarezerwowany

necro - Awatar

Na forum od: 27-09-2005
Miejscowość: Olkusz
Rep P0wah: 9935
necro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizastanecro - masta of dizasta
Pewnie część już zapomniała sobie o jednej rzeczy związanej z wujem.... ;p (tak, to ta "wazna data")

Wobec tego trochę dziwnie i groteskowo zabrzmiało to co napisał Stallion imho :P

"Od transu...piękniejsza jest tylko cisza..."
Użytkownika necro nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-01-2012, 22:05   #7866
rnlp
Analuj :)

rnlp - Awatar

Na forum od: 25-09-2005
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 7699
rnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizastarnlp - masta of dizasta
Cytat:
Salas pisze: Podgląd Wiadomości
eee xD tyle samo ile za nie zapłaciłeś jak nic
Cookie nie wiem czy kojarzysz Jamra ale on w tamtym roku przekminił interes życia
Kupił meganke coupe z 98roku za 5600zł nastepnie rejestracja ponad 2000zł a potem zaczeło się wkładanie hajsu, włozył w nią koło 4000zł po czym stała na osiedlu NIEZDOLNA do jazdy %) dresy wyjebały okno, ktoś ujebał lusterko z buta, potem rozkradali bo drzwi sie nie zamykały xD a na końcu sprzedał ją za 600zł DDDDDDDDDDDDDDDDDD
nie wiem czy kojarzę, ale ROTFL, mi się dziś spaliły styki od centralnego zamka w bejcy ale mechanik jest taki spoko, że za darmo mi zrobił jak miał chwilę

ciastki ciastki ciastki ciastki ciastki ciastki ciastki ciastki ciastki ciastki
Stare 11-01-2012, 22:26   #7867
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2474
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
Cytat:
Omar pisze: Podgląd Wiadomości
A4 Avant, 1.9 TDI, 115 kucy, 2000 rok prod
Pfffff Czym IM (policmajstrom) podpadłeś a nie czym się bujasz. To to wiem
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-01-2012, 22:46   #7868
Stallion
Stallion - Awatar

Na forum od: 21-04-2003
Miejscowość: Kraków
Rep P0wah: 2225
Stallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizastaStallion - masta of dizasta
nie wiem co to za data, nie wnikam.
<18:52:49> Zaczepiłeś "sOuL`" wiadomością: kurwa typie, wez to w 1 film zrob a nie 1000 plikow
<18:53:04> "sOuL`" zaczepia Cię. nie mam do tego programu i nie umiem jestem od fragowania
<18:53:32> Zaczepiłeś "sOuL`" wiadomością: a czym ucinasz filmy?
<18:53:52> "sOuL`" zaczepia Cię. alt f9 shadowplayem gdy odpalam film
<18:54:04> Zaczepiłeś "sOuL`" wiadomością: OJACIEPIERDOLE
Użytkownika Stallion nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-01-2012, 23:19   #7869
Toffee
Ziom

Toffee - Awatar

Na forum od: 03-09-2001
Miejscowość: Piekary Śląskie
Rep P0wah: 583
Toffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizastaToffee - masta of dizasta
ja jestem SPI, to znaczy ze zle jezdze? hyh

e-mail / www
Użytkownika Toffee nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-01-2012, 23:25   #7870
adiko
Drunken BunnyZ

Na forum od: 23-09-2007
Miejscowość: .
Rep P0wah: 1321
adiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizastaadiko - masta of dizasta
Skoro mistrz kierownicy tak stwierdzil to chyba tak jest. Ja SBE jestem, pora sie przesiasc na rower.

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości