unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Off > Hydepark

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Ocena: Ocena Tematu: głosów 5, średnia 5,00. Tryby Wyświetlania
Stare 22-07-2012, 16:32   #8311
Sic
Na forum od: 18-08-2005
Miejscowość: KIELCE
Rep P0wah: 4311
Sic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizasta
Cytat:
jakub pisze: Podgląd Wiadomości
dalej swoje niepowodzenia i frustracje zyciowe wylewasz na forum ? 26 lat i srasz dalej pod siebie gratuluje na forum znowu wygrales zycie a po ulicy dalej chodzisz ze spuszczona glowa i modlisz sie, zeby Ci ktos nie zajebal :*

/brakuje tych prowokacji R.I.P
niepowodzeń nie posiadam frustracji brak i niech tak daj Panie Boże zostanie 26 lat??? że jełopie wierzysz w to co w jakichś danych na forum? gratulacje hehehheheh. projekt grażyna o tobie mówi ulica, zajebał, głowa do tego siłownia,mma,dieta, i te twoje półmózgie opowiastki. napisz coś normalnego mądrego kiedyś na tym właśnie forum to pogadamy. to też miejsce do dyskusji. a że pajacem jesteś to raczej udowodniłeś niejednokrotnie. weź plis umrzuj z tego forum...

texet jak najbardziej logicznie i racjonalnie tylko nie odpisałeś dlaczego KOMBI??? wszystko się zgadza tylko Ty jako ktoś kto w "autach siedzi" nie powie mi że nie znalazłoby się w promieniu 150km od wawy jakiegoś dobrego mocnego auta w tej cenie i dalej te argumenty co wcześniej pisałem.

i nie bierz do lasu ludzi w bagażnikach bo wiesz siłownia, diata i kdk
Użytkownika Sic nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-07-2012, 16:53   #8312
texet
ZOSTALES SKASOWANY!!!!!!!

texet - Awatar

Na forum od: 13-12-2002
Miejscowość: Warszawa - Tarchomin
Rep P0wah: 10068
texet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizasta
Przeciez ci tlumacze ze zadnej bmw 530d sedan w manualu z polskiego salonu z jakims rozsadnym przelotem i przede wszystkim bezwypadkowe w promieniu 150km w warszawie NIE BYLO

a przynajmniej na tamten czas nie bylo

szukalem tez 3er w 163 konnym dieselu z jakims sensownym wyposazeniem, ale albo byla wersja turbo-bieda ktora byla tragiczna albo nalatane jakies kwadryliardy km ktorych potem nie sprzedam i to tez wszystko glownie w kombi

wiec dlaczego kombi? BO NIE BYLO SENSOWNEGO SEDANA okej?

no i to kombi mialo jeden zajebisty plus, stan techniczny i mody ktore tez by mnie kosztowaly

Ej bedzie koniec swiata
czytalem na onecie
(c) Majlo

"Od dzisiaj nie jemy żadnych kanapeczek. Myjemy rączki, wpierdalamy krowy i chodzimy na siłownię"
Użytkownika texet nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-07-2012, 19:10   #8313
buba
buba - Awatar

Na forum od: 04-05-2004
Miejscowość: Świnoujście
Rep P0wah: 7540
buba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizastabuba - masta of dizasta
dobra fura, chuj z tym ile pali, wazne ze wyglada w kombi jest styl, yo

a pana aliena prosimy juz grzecznie o wypierdalanie

jemy grochy?
Użytkownika buba nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-07-2012, 19:40   #8314
-YouR_SelF-
Lagorator

-YouR_SelF- - Awatar

Na forum od: 31-12-2001
Miejscowość: DomeK JednorodzinnY
Rep P0wah: 1574
-YouR_SelF- - masta of dizasta-YouR_SelF- - masta of dizasta-YouR_SelF- - masta of dizasta-YouR_SelF- - masta of dizasta-YouR_SelF- - masta of dizasta-YouR_SelF- - masta of dizasta-YouR_SelF- - masta of dizasta-YouR_SelF- - masta of dizasta-YouR_SelF- - masta of dizasta-YouR_SelF- - masta of dizasta-YouR_SelF- - masta of dizasta
co wy sie tego kombi czepiacie, to zajebista sprawa jest... wyglad alepiej niz sedan i jest praktyczniejsze. Kombiaki latajace bokami maja stajla wlasnie :P
Stare 22-07-2012, 19:55   #8315
texet

texet - Awatar

texet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizasta
A teraz powinienem dodac jaki jestem pro driver i jak to bokiem nie latam, jak kubica

ale to by byla gruba nie prawda, bo jestem za chudy w uszach i na razie elektronicznego kaganca nawet na pol gwizdka nie wylaczam (sa dwie opcje, totalnie off, lub na pol gwizdka zeby sie pobawic)

nauczyla mnie dwa razy pokory i juz nie jestem chojrak

na szczescie to ESP naprawde ja trzyma za ryj, nie fika za bardzo, ale nadal probuje

Ej bedzie koniec swiata
czytalem na onecie
(c) Majlo

"Od dzisiaj nie jemy żadnych kanapeczek. Myjemy rączki, wpierdalamy krowy i chodzimy na siłownię"
Stare 22-07-2012, 20:46   #8316
jakub
I jak Ibisz K jak KDK

jakub - Awatar

Na forum od: 25-07-2005
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 4279
jakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizasta
Cytat:
Sic pisze: Podgląd Wiadomości
niepowodzeń nie posiadam frustracji brak i niech tak daj Panie Boże zostanie 26 lat??? że jełopie wierzysz w to co w jakichś danych na forum? gratulacje hehehheheh. projekt grażyna o tobie mówi ulica, zajebał, głowa do tego siłownia,mma,dieta, i te twoje półmózgie opowiastki. napisz coś normalnego mądrego kiedyś na tym właśnie forum to pogadamy. to też miejsce do dyskusji. a że pajacem jesteś to raczej udowodniłeś niejednokrotnie. weź plis umrzuj z tego forum...
wystarczy spojrzec na sposob Twoich wypowiedzi i nie trzeba zadnego dodatkowego komentarza, najgorsze w tym wszystkim jest to, ze Ty jestes swiecie przekonany o swojej wyzszosci i madrosci - to mnie przeraza w takich imbecylach jak Ty, bez odbioru
Stare 22-07-2012, 21:32   #8317
Lionheart
Moherator

Lionheart - Awatar

Na forum od: 24-09-2002
Miejscowość: Sosnowiec
Rep P0wah: 2474
Lionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizastaLionheart - masta of dizasta
texet 4 U Hymn BMW

http://www.youtube.com/watch?v=4Q4-tAhg0HA&feature=plcp

...trójka, piątka czy też siódema, najlepsza maszyna to jest beema...

jak było to sorry
Lecz teraz siedzą, piją i palą, nie pomne tego, że się nawalą
Ze śpiewem do domu wrócą, pewnie się z chłopem swoim pokłócą
Fikną na łóżko, pewnie w ubraniu, mamrocząc jeszcze: Ty zimny draniu!
by me
Użytkownika Lionheart nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-07-2012, 21:40   #8318
Cannibal_pl
718

Cannibal_pl - Awatar

Na forum od: 29-04-2005
Miejscowość: Gliwice/Knurów
Rep P0wah: 5517
Cannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizastaCannibal_pl - masta of dizasta
Klika fotek:
http://zapodaj.net/64c71129176e4.jpg.html
http://zapodaj.net/9d2b5ecb8e20c.jpg.html
http://zapodaj.net/04a424ab68b0d.jpg.html
http://zapodaj.net/4e894dab63e71.jpg.html
http://zapodaj.net/1a702b7c3c630.jpg.html
//sorry za wielkość, ale nie chciało mi się przerabiać

"jak jaja smierdza bardziej niz dupa to czas najwyzszy sie umyc :P" (c)Azrael
Użytkownika Cannibal_pl nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 22-07-2012, 21:57   #8319
Revy
among the stars

Revy - Awatar

Na forum od: 29-11-2007
Miejscowość: Zabłudów
Rep P0wah: 4371
Revy - masta of dizastaRevy - masta of dizastaRevy - masta of dizastaRevy - masta of dizastaRevy - masta of dizastaRevy - masta of dizastaRevy - masta of dizastaRevy - masta of dizastaRevy - masta of dizastaRevy - masta of dizastaRevy - masta of dizasta
ale zajebista działeczka/ogród
Stare 22-07-2012, 22:02   #8320
texet

texet - Awatar

Cytat:
Lionheart pisze: Podgląd Wiadomości
texet 4 U Hymn BMW

http://www.youtube.com/watch?v=4Q4-tAhg0HA&feature=plcp

...trójka, piątka czy też siódema, najlepsza maszyna to jest beema...

jak było to sorry

Hehehe niestety słyszałem ;D

ładne i ponad 200 k przebiegu a wyglada jak nowe

Ej bedzie koniec swiata
czytalem na onecie
(c) Majlo

Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości