unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Closed Thread

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 13-11-2011, 18:16   #121
Pablo
GiBeL

Pablo - Awatar

Na forum od: 08-12-2005
Miejscowość: Bełchatów
Rep P0wah: 3279
Pablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizasta
Następne LANy odbędą się bez mojej inicjatywy oraz osoby. Hipokryzja niektórych osób i ich konformizm jest dla mnie chyba za dużym wyzwaniem... Dzięki wszystkim... Nie znajdziemy i nawet nie pogadamy więcej... DZIĘKI...
LP W00dnik 2014 #21 - zapisy
Cieny polej!
Stare 13-11-2011, 18:44   #122
Kyo
- excellent -

Kyo - Awatar

Na forum od: 25-02-2003
Miejscowość: Poznań
Rep P0wah: 8143
Kyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizastaKyo - masta of dizasta
(19:39:10) (@lobo0o) ale co robil w twoim domu szczur ?
(19:39:17) (@hqhero) no lazi sobie

Duzo osob odwrocilo sie odemnie, podejrzewam, ze z twojego powodu i twojego klanu - koledzy liza wam dupe bo wygrywacie, a za zloty medal najwidoczniej moga wejsc tak gleboko, ze magik jest im obojetny.
Jestem najwidoczniej jedyna osoba, ktora wam sie postawila, dlatego nastawiliscie wszystkich przeciwko mnie, przykre ale prawdziwe
(c) magik
Użytkownika Kyo nie ma obecnie na forum  
Stare 13-11-2011, 18:49   #123
oLEq
Gan[g]ster69

oLEq - Awatar

Na forum od: 13-03-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 3310
oLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizasta
Za duzym wyzwaniem jest dla ciebie nawet godzina trzezwosci i podstawowe poczucie szacunku dla osob z ktorymi koegzystujesz. Nie masz zadnego prawa nikogo oceniac a juz na pewno miec pretensji. Ogarnij sie bo dobijasz do dna totalnego, a okaze sie niebawem ze nie zostanie ci juz nikt kto poda ci reke.
[UTDCv16b] Player IP........: 194.29.137.73:1421
[UTDCv16b] Client UT Version: 436
[UTDCv16b] Cheat Type.......: Hook
[UTDCv16b] Cheat Trace......: mirc.exe "mIRC - [`radio` (radio@is.using.helios.hook.like.everyone.at.sith-clan.org)]"

Użytkownika oLEq nie ma obecnie na forum  
Stare 13-11-2011, 19:00   #124
hadwao
Na forum od: 12-10-2008
Rep P0wah: 1178
hadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizasta
Dzięki za organizację, mój pierwszy bełchatów i podejrzewam że ostatni z wiadomych przyczyn. Pablo, każdy sie bawil, zrobil czy porobil ale "umiar" jes Ci nieznany co w konsekwencji zakończyło sie tak a nie inaczej. Jedyne pretensje możesz mieć do siebie. Pozdro
Użytkownika hadwao nie ma obecnie na forum  
Stare 13-11-2011, 19:31   #125
cieny
cieny - Awatar

Na forum od: 30-11-2006
Miejscowość: Bełchatów
Rep P0wah: 0
cieny - masta of dizastacieny - masta of dizastacieny - masta of dizastacieny - masta of dizastacieny - masta of dizastacieny - masta of dizastacieny - masta of dizastacieny - masta of dizastacieny - masta of dizastacieny - masta of dizastacieny - masta of dizasta
... jednak nic nie napisze...
Użytkownika cieny nie ma obecnie na forum  
Stare 13-11-2011, 20:24   #126
texet
ZOSTALES SKASOWANY!!!!!!!

texet - Awatar

Na forum od: 13-12-2002
Miejscowość: Warszawa - Tarchomin
Rep P0wah: 10068
texet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizasta
pablo o czym ty bredzisz czlowieku, zejdz z tej bomby i PRZYPOMNIJ sobie co wyrabiales na lanach

jesli tylko wrocisz do normalnego stanu zrozumiesz o co chodzi,

przezylem nie jedna bombe, wiec mam tolerancje do wszelakich wybrykow, ale ty przegiales pale po calosci na tych lanach, nie mowiac juz o nas ale sam sobie krzywde robisz,

ja ci reke zawsze podam, ale jesli mialbys na nastepnych lanach byc w takim stanie to ja sie ciesze ze ciebie nie bedzie

nikt nie mial nic przeciwko twojej osobie, tylko temu co soba reprezentowales przez cale bite lany, odstaw te medykamenty i wroc

dziwie sie ze nie jestes swiadom tego, do czego cie to zaraz doprowadzi....

Ej bedzie koniec swiata
czytalem na onecie
(c) Majlo

"Od dzisiaj nie jemy żadnych kanapeczek. Myjemy rączki, wpierdalamy krowy i chodzimy na siłownię"
Użytkownika texet nie ma obecnie na forum  
Stare 13-11-2011, 20:40   #127
jakub
I jak Ibisz K jak KDK

jakub - Awatar

Na forum od: 25-07-2005
Miejscowość: Wrocław
Rep P0wah: 4279
jakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizastajakub - masta of dizasta
http://www.forum.unreal.pl/showpost....9&postcount=67

przypomnial mi sie ten temat kiedy to dyskutowalem z pablo na temat roznych medykamentów
Stare 13-11-2011, 20:47   #128
pikus
Moderator

pikus - Awatar

Na forum od: 23-03-2003
Miejscowość: Łódź
Rep P0wah: 581
pikus - masta of dizastapikus - masta of dizastapikus - masta of dizastapikus - masta of dizastapikus - masta of dizastapikus - masta of dizastapikus - masta of dizastapikus - masta of dizastapikus - masta of dizastapikus - masta of dizastapikus - masta of dizasta
... pod wzgledem gamigu byly to najlepsze jesienne lany, duzo wyrownanych meczy jak i w drafcie(chyba ze 4 mecze wygrane 1 fragiem) tak i 1vs1... no i była druga strona medalu ech pablo ogarnij się
Stare 13-11-2011, 20:51   #129
Pio76
[es]pio

Pio76 - Awatar

Na forum od: 17-12-2002
Rep P0wah: 538
Pio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizastaPio76 - masta of dizasta
Pablo dzięki za wszystkie poprzednie wodniki za tego niestety nie moge ci podziękować po prostu odpierdoliłeś i to nie raz. Powodzenia.
Użytkownika Pio76 nie ma obecnie na forum  
Stare 13-11-2011, 20:59   #130
Piter
luck>skill

Piter - Awatar

Na forum od: 02-08-2001
Miejscowość: Chorzów
Rep P0wah: 666
Piter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizasta
Cytat:
Pablo pisze: Podgląd Wiadomości
Następne LANy odbędą się bez mojej inicjatywy oraz osoby. Hipokryzja niektórych osób i ich konformizm jest dla mnie chyba za dużym wyzwaniem... Dzięki wszystkim... Nie znajdziemy i nawet nie pogadamy więcej... DZIĘKI...
Chodzi o to że rozkurwiałeś prąd na sali, wyłączałeś kompy, nie dałeś spać, czy o to że lałeś pod siebie i na podłoge w kuchni nawet o tym nie wiedząc ? Jakim w ogóle prawem w domku byli obcy ludzie do uja, jakaś obca dupa oprócz Martyny ? Jakim prawem była tam Martyna ? Qrwa mać dorzuciła się chociaż złotówką ? Sory, ale mieliśmy się cieszyć ? Z czego sie pytam, kurwa z czego ? Jeśli to było dla ciebie zabawne to już ci się w głowie totalnie pokurwiło. To nie komformizm i hipokryzja stanowiły problem, tylko pizdy w twoim łbie. Totalnie oderwałeś się od rzeczywistości i masz pretensje do całego świata, tylko nie do siebie. Ogarnij się.... albo i nie - totalnie mnie to jebie.

Dziękuję wszystkim innym za swietną zabawe. Pierwszy raz wygrałem turniej tdma, hihi

Ostatnio edytowany przez Piter; 15-11-2011 o 12:03
Użytkownika Piter nie ma obecnie na forum  
Closed Thread

Tagi
but kurwa but !!!, cieny polej, czlowiek któremu ufasz, jeb mu kape!!!, lany, spotkanie, texet, uwaga! nakurwiam salto! :d

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości