unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Closed Thread

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 13-11-2011, 22:23   #131
danel
I PAN KAMIL

danel - Awatar

Na forum od: 10-12-2005
Miejscowość: chorzele
Rep P0wah: 8178
danel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizasta
wrzuccie jakies foty z lanow ;p
Stare 13-11-2011, 22:34   #132
texet
ZOSTALES SKASOWANY!!!!!!!

texet - Awatar

Na forum od: 14-12-2002
Miejscowość: Warszawa - Tarchomin
Rep P0wah: 10069
texet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizastatexet - masta of dizasta
aaaa

w belchatowie konie jedza piasek...

a cieny w nocy kompot gotuje

Ej bedzie koniec swiata
czytalem na onecie
(c) Majlo

"Od dzisiaj nie jemy żadnych kanapeczek. Myjemy rączki, wpierdalamy krowy i chodzimy na siłownię"
Użytkownika texet nie ma obecnie na forum  
Stare 13-11-2011, 22:46   #133
FIZIEK
NIE PACZ MI NA STOPKJE

FIZIEK - Awatar

Na forum od: 16-10-2003
Miejscowość: Lipno / Warszawa
Rep P0wah: 3260
FIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizasta
i svenio odciska sobie komorke na czole
Stare 13-11-2011, 22:47   #134
hadwao
Na forum od: 12-10-2008
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 1179
hadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizasta
A Oleq śpi do 15 ;D sven przepraszam że zabralem Ci pościel, mam moralniaka ;< ;D
Użytkownika hadwao nie ma obecnie na forum  
Stare 13-11-2011, 22:58   #135
Corvi
pociąć czerstwą bułką!

Corvi - Awatar

Na forum od: 15-10-2001
Miejscowość: Kolo (Centrum Polski)
Rep P0wah: 341
Corvi - masta of dizastaCorvi - masta of dizastaCorvi - masta of dizastaCorvi - masta of dizastaCorvi - masta of dizastaCorvi - masta of dizastaCorvi - masta of dizastaCorvi - masta of dizastaCorvi - masta of dizastaCorvi - masta of dizastaCorvi - masta of dizasta
Last Woodnik 2011
fotki coś się pomieszały i nie są chronologicznie. Kto jak wyszedł, nie odpowiadam

Dzięki Pablo za zorganizowanie imprezy, bawiłem się dobrze tylko troche brakowało snu

Sorki, że wyjechałem bez pożegnania, ale musiałem wcześnie się zbierać...

PS. spokojnie, a jak coś to na priv...
GG: 532560
Użytkownika Corvi nie ma obecnie na forum  
Stare 13-11-2011, 23:06   #136
Corvi
pociąć czerstwą bułką!

Corvi - Awatar

Na forum od: 15-10-2001
Miejscowość: Kolo (Centrum Polski)
Rep P0wah: 341
Corvi - masta of dizastaCorvi - masta of dizastaCorvi - masta of dizastaCorvi - masta of dizastaCorvi - masta of dizastaCorvi - masta of dizastaCorvi - masta of dizastaCorvi - masta of dizastaCorvi - masta of dizastaCorvi - masta of dizastaCorvi - masta of dizasta
aaa FIZIEK, dzięki za możliwość popykania w D3.

PS. na lapku położyłem Ci pena, a w drodze przypomniałem sobie, że to chyba Pitera więc mam nadzieje, że trafił do właściciela
GG: 532560
Użytkownika Corvi nie ma obecnie na forum  
Stare 13-11-2011, 23:25   #137
Piter
luck>skill

Piter - Awatar

Na forum od: 02-08-2001
Miejscowość: Chorzów
Rep P0wah: 666
Piter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizasta
Cytat:
Corvi pisze: Podgląd Wiadomości
aaa FIZIEK, dzięki za możliwość popykania w D3.

PS. na lapku położyłem Ci pena, a w drodze przypomniałem sobie, że to chyba Pitera więc mam nadzieje, że trafił do właściciela
Trafił
Stare 13-11-2011, 23:47   #138
Kellyy
Life's a bitch, deal with

Kellyy - Awatar

Na forum od: 15-05-2004
Miejscowość: Pilchowice
Rep P0wah: 690
Kellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizasta
Dziekuje wszystkim za super lany :* bardzo mi bylo milo spedzic czas w takim towarzystwie i mam nadzieje ze jeszcze kiedys powtorzymy rozgrywki
Co do Pabla... jestes poprostu bezczelnym i zalosnym zlodziejem,bo pan Pablo pieniadze przeznaczone na turniej poprostu przećpal.Myslisz ze nam laske robisz jadac na lany? prosze cie.Nikt Cie nie lubi nikt cie nie chce-wypierdalaj!
Stare 13-11-2011, 23:56   #139
oLEq
Gan[g]ster69

oLEq - Awatar

Na forum od: 13-03-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 3310
oLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizasta
na szczescie sie znalazly juz po waszym odjezdzie, fisiek bedzie mial co jesc!!!
[UTDCv16b] Player IP........: 194.29.137.73:1421
[UTDCv16b] Client UT Version: 436
[UTDCv16b] Cheat Type.......: Hook
[UTDCv16b] Cheat Trace......: mirc.exe "mIRC - [`radio` (radio@is.using.helios.hook.like.everyone.at.sith-clan.org)]"

Użytkownika oLEq nie ma obecnie na forum  
Stare 13-11-2011, 23:57   #140
FIZIEK
NIE PACZ MI NA STOPKJE

FIZIEK - Awatar

Na forum od: 16-10-2003
Miejscowość: Lipno / Warszawa
Rep P0wah: 3260
FIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizasta
Cytat:
oLEq pisze: Podgląd Wiadomości
na szczescie sie znalazly juz po waszym odjezdzie, fisiek bedzie mial co jesc!!!
HELL YEA GRUBO JEST

NIE WIEM GDZIE JEST GORA A GDZIE DOL

OLEK NIE FIDUJ KUHWA

Tagi
but kurwa but !!!, cieny polej, czlowiek któremu ufasz, jeb mu kape!!!, lany, spotkanie, texet, uwaga! nakurwiam salto! :d

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości