unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Closed Thread

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 13-11-2011, 22:59   #141
Kellyy
Life's a bitch, deal with

Kellyy - Awatar

Na forum od: 15-05-2004
Miejscowość: Pilchowice
Rep P0wah: 690
Kellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizasta
Cytat:
oLEq pisze: Podgląd Wiadomości
na szczescie sie znalazly juz po waszym odjezdzie, fisiek bedzie mial co jesc!!!
No to aby tyle ! Dodam jeszcze tylko to ze bezcenne bylo Pablo przejechanie obok ciebie widzac cie pod lasem siedzacego na trawie
Stare 13-11-2011, 23:15   #142
muhomor
disco!

muhomor - Awatar

Na forum od: 24-08-2004
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 2346
muhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizastamuhomor - masta of dizasta
na jowisza chyba mnie cos ominelo...
Stare 13-11-2011, 23:51   #143
Pablo
GiBeL

Pablo - Awatar

Na forum od: 08-12-2005
Miejscowość: Bełchatów
Rep P0wah: 3279
Pablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizastaPablo - masta of dizasta
Taaak... Pablo złodziej i złoczyńca... O chuj:-D

Wiem, że siebie niszcze ale szacunek do każdego kto był mam...

I świadomi sensu tej dyskusji wiedzą, że hamulce potrafię włączyć... Chociaż wobec mnie- BUT KURWA potrafi przyjść niektórym zbyt łatwo...

A ja Ci Kellyy tylko trzy kropki odpisze...
LP W00dnik 2014 #21 - zapisy
Cieny polej!
Stare 13-11-2011, 23:57   #144
Kellyy
Life's a bitch, deal with

Kellyy - Awatar

Na forum od: 15-05-2004
Miejscowość: Pilchowice
Rep P0wah: 690
Kellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizastaKellyy - masta of dizasta
Cytat:
Pablo pisze: Podgląd Wiadomości

I świadomi sensu tej dyskusji wiedzą, że hamulce potrafię włączyć... Chociaż wobec mnie- BUT KURWA potrafi przyjść niektórym zbyt łatwo...

Czekaj bo sie poplacze jestes i bedziesz nikim......
Zegnam Pana =]

Ostatnio edytowany przez Kellyy; 14-11-2011 o 00:25
Użytkownika Kellyy nie ma obecnie na forum  
Stare 14-11-2011, 00:28   #145
hadwao
Na forum od: 12-10-2008
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 1178
hadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizastahadwao - masta of dizasta
Cytat:
Pablo pisze: Podgląd Wiadomości

Z czystym szacunkiem, nikt nie mowil że jesteś złodziejem, nie wspomnę o tym że nikt złego zdania nie mowil ku twojej osobie do czasu jak Ci hamulce pierdolnely..
Jedynie czego zabrakło to Pablo, nie było cię. Przykro to mówić ale z roku na rok ubywa Twojej osoby, zamiast zastać pablo, zastalem pokurwienie z popierdoleniem.
Użytkownika hadwao nie ma obecnie na forum  
Stare 14-11-2011, 10:19   #146
Sic
Na forum od: 18-08-2005
Miejscowość: KIELCE
Rep P0wah: 4311
Sic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizastaSic - masta of dizasta
UUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!! To czyli Pablo popłynął???? nie wiem, może z rok temu toczyłem z chłopakiem burzliwą dyskusję po tym jak to mu źli ludzie sklep z dopalaczmi zamknęli. Jak sugestywnie tłumaczył, że najwazniejsza jest kontrola i tylko dla mądrych ludzi symulanty jaźni. Z tego co piszcie to się chyba trochę od tego czasu pozmieniało. Zapraszam do ponowej dyskusji na temat brania "ścierwa" przez tych co mają kontrolę. Teraz mamy materiał poglądowy...
Użytkownika Sic nie ma obecnie na forum  
Stare 14-11-2011, 10:23   #147
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12961
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
No to po gamingu....

Cytat:
ej Morales, napijesz sie z nami...swojej wutki ?!!? (c) pikuś 2018
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum  
Stare 14-11-2011, 10:28   #148
FIZIEK
NIE PACZ MI NA STOPKJE

FIZIEK - Awatar

Na forum od: 16-10-2003
Miejscowość: Lipno / Warszawa
Rep P0wah: 3259
FIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizastaFIZIEK - masta of dizasta
Cytat:
vred pisze: Podgląd Wiadomości
No to po gamingu....
po zadnym gejmingu jak nie pablo to ktos inny bedzie organizowal : )
Stare 14-11-2011, 10:49   #149
vred
VERY FRIENDLY KILLER

vred - Awatar

Na forum od: 21-07-2005
Miejscowość: Racibórz
Rep P0wah: 12961
vred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizastavred - masta of dizasta
Cytat:
FIZIEK pisze: Podgląd Wiadomości
po zadnym gejmingu jak nie pablo to ktos inny bedzie organizowal : )
Oj nie obiecuj Fisiek, nie obiecuj...

Cytat:
ej Morales, napijesz sie z nami...swojej wutki ?!!? (c) pikuś 2018
Użytkownika vred nie ma obecnie na forum  
Stare 14-11-2011, 11:28   #150
Piter
luck>skill

Piter - Awatar

Na forum od: 02-08-2001
Miejscowość: Chorzów
Rep P0wah: 666
Piter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizastaPiter - masta of dizasta
Cytat:
vred pisze: Podgląd Wiadomości
Oj nie obiecuj Fisiek, nie obiecuj...
Ojtam Gejming bedzie. Jak nie tam, to gdzie indziej Miejsc w Polsce jest aż nadto w podobnej cenie.

Tagi
but kurwa but !!!, cieny polej, czlowiek któremu ufasz, jeb mu kape!!!, lany, spotkanie, texet, uwaga! nakurwiam salto! :d

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości