unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 17-05-2006, 17:51   #21
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7405
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
No zgadza się, myślę że z myślą o bonuspacku trzeba robić mapy o zredukowanym polycouncie, 400 to absolutne maksimum (gdy nie ma zbytnich wodotrysków na mapie), najlepiej trzymać się poniżej 300.

Jeśli chodzi o mnie - do sierpnia na pewno nie zrobię żadnej nowej mapy - niestety muszę się podporządkować sprawom teoretycznie wyższej wagi. Wątpię także, czy będę miał czas, żeby dokończyć Dystopię. Może w czerwcu, jeśli sesja pójdzie pomyślnie.
Stare 21-05-2006, 19:31   #22
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
http://maps.unreal.com.pl/news.php?id=25
Cytat:
Konkurs zakończony!
Dzisiaj upłynał ostateczny termin głosowania na mapki w konkursie. Miło mi ogłosić że pierwsze miejsce zajeła mapka DM Furio autorstwa Kaki, drugie miejsce przypadło mapie DM Dystopia autorstwa Charona. Trzecie miejsce zajął Deadkatz ze swoją mapką DM Chainless. Walka pomiędzy Dystopią i Furio była zacięta, i o zwycięstwie Kaki zadecydowało 0.06 punkta.
Ostateczne wyniki.

Mapa Autor Ocena
1 DM-Furio Kaka 8.88
2 DM-Dystopia Charon 8.82
3 DM-Chainless Deadkatz 8
4 DM-RP-1on1-Eneida Raven 6.63
5 DM-Metallum Deadkatz 5.12
6 DM-Crone Deadkatz 4.37
7 DM-Stud rnlp 4.33
8 DM-KingSize Preki 4.09
9 DM-Tarydium Preki 3.5
Stare 21-05-2006, 20:23   #23
sebiu
Ultra fraGer

sebiu - Awatar

Na forum od: 16-05-2004
Miejscowość: Zduńska Wola / Łódź
Rep P0wah: 97
sebiu - masta of dizastasebiu - masta of dizastasebiu - masta of dizastasebiu - masta of dizastasebiu - masta of dizastasebiu - masta of dizastasebiu - masta of dizastasebiu - masta of dizastasebiu - masta of dizastasebiu - masta of dizastasebiu - masta of dizasta
Polakom gratulujemy mapperow

Gratulacje chlopaki mapki naprawde eleganckie. Walka o pierwsze miejsce niesamowicie zażarta oby tak dalej kiedy kolejny konkurs?
Stare 23-05-2006, 01:41   #24
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Cytat:
sebiu pisze:
kiedy kolejny konkurs?
Mam nadzieję, że nie wcześniej jak po wakacjach
Stare 23-05-2006, 11:17   #25
KROKu
nie dotrzymasz mi

KROKu - Awatar

Na forum od: 27-11-2002
Miejscowość: Chełm
Rep P0wah: 11339
KROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizastaKROKu - masta of dizasta
o Charon przegrał :P
co do tej mapki DM-Furio jest za duza i bardzej by mi pasowała do 2k4 ;p

Użytkownika KROKu nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 23-05-2006, 14:36   #26
macabre
Crystal Creator

macabre - Awatar

Na forum od: 25-11-2003
Miejscowość: Gorzyce / Rzeszów.
Rep P0wah: 1176
macabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizastamacabre - masta of dizasta
Cytat:
KROKu pisze:
o Charon przegrał :P
co do tej mapki DM-Furio jest za duza i bardzej by mi pasowała do 2k4 ;p
przegrał? Moim zdaniem kace tez sie nalezało a poza tym to prawie jak remis. Jeden robi dobre mapy i drugi.

Użytkownika macabre nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 23-05-2006, 16:30   #27
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Niedokończonymi mapami nie wygrywa się konkursów Więc ja i tak się cieszę bo nie spodziewałem się, ża niedokończona mapa może prawie wygrać Myślałem, że skreśla to Dystopię na starcie, ale jak widać po wynikach - niewiele brakło Poza tym - Kace się należało

Od siebie dodam tylko, że DM-Furio i skończona DM-Dystopia, razem z DM-Cobalt znajdą się w bonuspacku, który po okresie śmierci klinicznej znów pojawił się w planach
Stare 23-05-2006, 20:28   #28
Kaka
Kaka - Awatar

Na forum od: 13-05-2003
Miejscowość: Gdańsk
Rep P0wah: 235
Kaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizastaKaka - masta of dizasta
Heh no ja tam oprócz furio i dystopii inne mapki też bym wyróżnił ( Deadkatza), w sumie wydaje mi sięże mimo wsyztko był to bardzo owocny konkurs jeśli o mapy chodzi ( może nie ilość, ale z konkursu na konkurs mapy mają coraz wyższy poziom, i moje jak i "konkurentów").
Użytkownika Kaka nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości