unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 16-11-2008, 13:36   #1
lo3o
Ostatni Mohikanin

lo3o - Awatar

Na forum od: 15-01-2003
Miejscowość: Gliwice
Rep P0wah: 3224
lo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizasta
Maszynka do golenia :>

Od 4 lat używam maszynki do golenia takiego typu

jednak golenie tą maszynka nie jest komfortowe, szczegolnie na szyi, poza tym co poł roku trzeba zakupic nowe ostrza ktore kosztuja bagatela 70 zl ...
ostatnio wpadła mi ulotka z promocja maszynki tego typu

chodzi tutaj głownie o fakt tych trzech ostrzy, ktore dostosowuja sie do kształtów twarzy.

Proszę o pomoc i oponie ludzi ktorzy golili się tymi dwoma rodzajami w/w maszynek, szczególnie ważna dla mnie jest jakość golenia, czyli "efekt braku zarostu" po goleniu, oraz porownanie innych aspektow golenia.

Ludzie ktorzy beda zachwalali maszynki jednorazowe niech nie pisza niczego, nie interesuja mnie maszynki jednorazowe.

Jesli ktos uzywał tylko maszynki tej ktora wymienilem jako druga także proszę o opinię.

I'm a MOTO PSYCHO
Użytkownika lo3o nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-11-2008, 13:42   #2
Fragmaster
Fragir - רפאל פיטר הקדוש

Fragmaster - Awatar

Na forum od: 02-08-2003
Miejscowość: Unknown
Rep P0wah: 275
Fragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizasta
Ja też używam maszynki "tego typu" i masz racje zawsze coś gdzieś tam zostanie, najtrudniej jest na szyi ;p nie wiem po co wymieniasz ostrza co pół roku ja mam 2 lata i się nic nie dzieje tylko akumulator już pada.
Użytkownika Fragmaster nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-11-2008, 13:47   #3
lo3o
Ostatni Mohikanin

lo3o - Awatar

Na forum od: 15-01-2003
Miejscowość: Gliwice
Rep P0wah: 3224
lo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizastalo3o - masta of dizasta
Cytat:
Fragmaster pisze: Podgląd Wiadomości
Ja też używam maszynki "tego typu" i masz racje zawsze coś gdzieś tam zostanie, najtrudniej jest na szyi ;p nie wiem po co wymieniasz ostrza co pół roku ja mam 2 lata i się nic nie dzieje tylko akumulator już pada.
no sor stary ale po pol roku jak sie golilem tymi samymi ostrzami to przypominalo to golenie mozem kuchennym do chleba a efekt po goelniu byl jakbym zaliczyl twarzą spotkanie z krzakiem róż.... :>

I'm a MOTO PSYCHO
Użytkownika lo3o nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-11-2008, 13:48   #4
Fragmaster
Fragir - רפאל פיטר הקדוש

Fragmaster - Awatar

Fragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizastaFragmaster - masta of dizasta
to widocznie się często goliłeś, ja się gole dopiero jak mi z wąsa kapie piana z piwa
Stare 16-11-2008, 16:12   #5
Pajda
Moderator

Pajda - Awatar

Na forum od: 23-09-2001
Miejscowość: Sandomierz
Rep P0wah: 1769
Pajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizastaPajda - masta of dizasta
Przeciez elektryczne golarki w ogole sie nie nadaja do dluzszego wlosa, wiec po co czekasz :P

Ja akurat uzywam Brauna 8995, ale z tego co mi mowili inni, bardziej doswiadczeni, takie philipsy nie sa lepsze. Po prostu zadna golarka sie nie ogoli idealnie.
Stare 16-11-2008, 16:21   #6
Kamil_PL
.

Kamil_PL - Awatar

Na forum od: 18-06-2006
Miejscowość: .
Rep P0wah: 7348
Kamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizastaKamil_PL - masta of dizasta
ehh ludzie...kiedys brzytwy byly i nikt nie narzekał. kupcie w supermarkjecie 100 jednorazowek zoltych:> taniej i lepsza kontrola przy goleniu i na rok bankowo starczy
Użytkownika Kamil_PL nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 16-11-2008, 19:45   #7
destructor
naucz sie grac

destructor - Awatar

Na forum od: 22-04-2005
Miejscowość: KrK
Rep P0wah: 4924
destructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizastadestructor - masta of dizasta
ja uzywam tej
http://www.smart24.pl/Smart24/51,93941,5691607.html?i=1

goli bardzo dobrze i dokladnie (4 ostrza) ale trzeba stosowac zel po goleniu no i wklady tez trzeba kupowac co jakis czas w zestawach po 4 lub po 8
Stare 16-11-2008, 19:57   #8
danel
I PAN KAMIL

danel - Awatar

Na forum od: 10-12-2005
Miejscowość: chorzele
Rep P0wah: 8177
danel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizastadanel - masta of dizasta
ja tez jednorazowki DD
Stare 16-11-2008, 21:06   #9
fuX
dar0/MrEgMan

fuX - Awatar

Na forum od: 02-11-2004
Miejscowość: Za szafOO
Rep P0wah: 2611
fuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizastafuX - masta of dizasta
JA jebe, czekam na temat w stylu " Które pampersy są lepsze ?", albo "Wolisz papier poczwórny czy pojedyńczy?", Dlaczego podpaski allweys ze skrzydełkami wchodzą mi w tyłek i jakich używa moderator" ?....................

"Czym lepiej umyć plecy, szczotką czy gombeczka" ?
"Jaki kolor ma Twoja "kaczuszka" kompielowa"?

I to jest forum dla facetów........................ o grach szczelankach ??? : :P
Stare 16-11-2008, 21:29   #10
Fragmaster
Fragir - רפאל פיטר הקדוש

Fragmaster - Awatar

Cytat:
fuX pisze: Podgląd Wiadomości
JA jebe, czekam na temat w stylu " Które pampersy są lepsze ?", albo "Wolisz papier poczwórny czy pojedyńczy?", Dlaczego podpaski allweys ze skrzydełkami wchodzą mi w tyłek i jakich używa moderator" ?....................

"Czym lepiej umyć plecy, szczotką czy gombeczka" ?
"Jaki kolor ma Twoja "kaczuszka" kompielowa"?

I to jest forum dla facetów........................ o grach szczelankach ??? : :P
Jeszcze mi powiedz jak ogolić włosy na dupie bo jak sram to mi przeszkadzają, a nigdzie nie mogę znaleźć o tym informacji.
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości