unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 11-12-2008, 19:53   #1
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9155
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
UTCompIII

Nie zauważyłem jeszcze tematu o najpopularniejszym mutatorze turniejowym w ut3 poprawiającym rzeczy, które epic fail i dodającym masę innych pożytecznych opcji

Dla tych co nie mieli wcześniej styczności z UTCompem krótkie info.

Instalacja: Wchodzimy w moje dokumenty, a następnie ścieżką \My Games\Unreal Tournament 3\UTGame . Do folderu UTGame wrzucamy foldery "config" i "published" ze ściągniętego archiwum UTComp. W środku znajdziemy też inne archiwum DefaultUTComp.zip z którego wypakowujemy plik UTComp.ini do folderu "config" jeśli jest to pierwszy UTComp instalowany w waszym UT3. Następnie możemy sprawdzić czy wyświetla nam na liście mutatorów w grze UTCompa

Obsługa: Podczas gry z włączonym mutatorem wciskamy klawisz F5 i wyświetli nam się okienko UTCompa, gdzie mamy multum nowych opcji ! Zalecam wszystkim "pobawić się" i odkryć co ten wspaniały mutator potrafi

Zapraszam też na oficjalną stronę mutatora: www.utcomp.org

Mam nadzieje, że temat przyda się zwłaszcza nowym graczom w świecie UT3

A tutaj link do ostatniej wersji >> UTCompIIIv4_beta2 <<.

Ostatnio edytowany przez Charon; 01-08-2009 o 18:03
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-12-2008, 20:04   #2
best|m`
Zawsze Wierni

best|m` - Awatar

Na forum od: 20-08-2002
Miejscowość: Katowice
Rep P0wah: 1396
best|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizastabest|m` - masta of dizasta
Cytat:
Has! pisze: Podgląd Wiadomości
Niedawno pojawiła się poprawka finala() czyli wersja 3.1.
Ktora i tak nic nie zmienila na lepsze.
Użytkownika best|m` nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-12-2008, 23:04   #3
R3nO
M.I.A

R3nO - Awatar

Na forum od: 28-06-2008
Miejscowość: Pod środkowym mostem na Decku
Rep P0wah: 324
R3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizasta
A ja to poczekam do marca i wtedy zainstaluję aktualną wersję. Co to za final do którego wychodzi poprawka? Nie będę zmieniał na serwie co miesiąc UTCompa bo to nie ma najmniejszego sensu :|
Użytkownika R3nO nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-12-2008, 23:26   #4
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9155
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
R3nO pisze: Podgląd Wiadomości
A ja to poczekam do marca i wtedy zainstaluję aktualną wersję. Co to za final do którego wychodzi poprawka? Nie będę zmieniał na serwie co miesiąc UTCompa bo to nie ma najmniejszego sensu :|
heh tylko znowu usunęli kilka głupich bugow ;p
instalacja utcompa na serwerze to 5min roboty i od rc1 config jest stały, więc nic poza wgraniem plików robić nie trzeba

Cytat:
R3nO pisze: Podgląd Wiadomości
A jeśli tak to spoko Dzięki za info
wystarczy nie podmieniać pliku UTComp.ini !
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 11-12-2008, 23:29   #5
R3nO
M.I.A

R3nO - Awatar

Na forum od: 28-06-2008
Miejscowość: Pod środkowym mostem na Decku
Rep P0wah: 324
R3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizastaR3nO - masta of dizasta
Cytat:
Has! pisze: Podgląd Wiadomości
instalacja utcompa na serwerze to 5min roboty i od rc1 config jest stały, więc nic poza wgraniem plików robić nie trzeba
A jeśli tak to spoko Dzięki za info
Użytkownika R3nO nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-12-2008, 10:42   #6
Ex3
Accuser

Ex3 - Awatar

Na forum od: 21-11-2008
Miejscowość: ankh morpork
Rep P0wah: 977
Ex3 - masta of dizastaEx3 - masta of dizastaEx3 - masta of dizastaEx3 - masta of dizastaEx3 - masta of dizastaEx3 - masta of dizastaEx3 - masta of dizastaEx3 - masta of dizastaEx3 - masta of dizastaEx3 - masta of dizastaEx3 - masta of dizasta
A ja mam pytanko, czemu jak mam wersje 3.1 to chce mi ściągnąć starszą z servera na który wchodzę ?

"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę"
Użytkownika Ex3 nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-12-2008, 11:56   #7
3lk
MCP/MCSA

3lk - Awatar

Na forum od: 30-12-2007
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 1510
3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta
Cytat:
Ex3 pisze: Podgląd Wiadomości
A ja mam pytanko, czemu jak mam wersje 3.1 to chce mi ściągnąć starszą z servera na który wchodzę ?
Tak będziesz miał za każdym razem. Nowa wersja nie obsługuje starej Musisz mieć każdą...
Użytkownika 3lk nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-12-2008, 16:41   #8
$AVA_ON
Na forum od: 06-06-2008
Miejscowość: gdzies
Rep P0wah: 325
$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta
Cytat:
3lk pisze: Podgląd Wiadomości
Tak będziesz miał za każdym razem. Nowa wersja nie obsługuje starej Musisz mieć każdą...
i to jest najgorsze bo musisz miec poinstalowane w cholere teamtow i nadodatek na kazdym servie jest inny utcomp

dalismy do turnieju hasa 3 nasze servery [2 polskie i niemiecki ] i na kazdym jest inny ut comp

W szczególności do CIRICA:
"Odmawiam walki na rozum z osobą nieuzbrojoną"
Użytkownika $AVA_ON nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 14-12-2008, 20:39   #9
3lk
MCP/MCSA

3lk - Awatar

Na forum od: 30-12-2007
Miejscowość: Kielce
Rep P0wah: 1510
3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta3lk - masta of dizasta
Cytat:
$AVA_ON pisze: Podgląd Wiadomości
i to jest najgorsze bo musisz miec poinstalowane w cholere teamtow i nadodatek na kazdym servie jest inny utcomp

dalismy do turnieju hasa 3 nasze servery [2 polskie i niemiecki ] i na kazdym jest inny ut comp
ściagnac 1mb - to rzeczywiscie zajmuje minimum tydzień, a innych problemów juz nie ma
Użytkownika 3lk nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 15-12-2008, 10:44   #10
kadajo
Na forum od: 04-02-2008
Miejscowość: Koszalin
Rep P0wah: 314
kadajo - masta of dizastakadajo - masta of dizastakadajo - masta of dizastakadajo - masta of dizastakadajo - masta of dizastakadajo - masta of dizastakadajo - masta of dizastakadajo - masta of dizastakadajo - masta of dizastakadajo - masta of dizastakadajo - masta of dizasta
Za cholere nie umiem uruchomic "Advanced voting" a w pliku ini niby jest wlaczone.
Użytkownika kadajo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Odpowiedz

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości