unreal.pl  

Wstecz   unreal.pl > Scena > Unreal Tournament 3

Odpowiedz

Narzędzia Tematu Oceń Temat Tryby Wyświetlania
Stare 05-03-2009, 13:13   #1
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Na forum od: 27-09-2004
Miejscowość: Zgierz
Rep P0wah: 7401
Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Patch 2.0 + Titan Pack

Jak już wszyscy wiedzą - wreszcie jest

Póki co mirrory na szybko:

UT3Patch4 (2.0) @ unreal.pl
Titan Pack @ unreal.pl

UT3Patch4 (2.0) by n3o2k7
Titan Pack by n3o2k7

UT3Patch4 (2.0) @ BeyondUnreal
Titan Pack @ BeyondUnreal

UT3Patch4 (2.0) @ computermaniacs
Titan Pack @ computermaniacs

// I pamiętajcie - najpierw patch, potem Titan Pack :P

Ostatnio edytowany przez Charon; 01-08-2009 o 17:46
Użytkownika Charon nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-03-2009, 13:26   #2
oLEq
Gan[g]ster69

oLEq - Awatar

Na forum od: 13-03-2002
Miejscowość: Warszawa
Rep P0wah: 3309
oLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizastaoLEq - masta of dizasta
rozumiem ze z utcompem dalej slabo wspolpracuje, no wiec teraz jestem ciekaw co sie stanie,
- czy wszyscy zainstaluja, bo jest fajnie i nowo?
- czy admini serwow zainstaluja czym wymusza zainstalowanie przez graczy
- czy faust ruszy szybko dupe i przerobi utcompa

bo troche slabo widze granie HC i OC z tym "bugiem"
[UTDCv16b] Player IP........: 194.29.137.73:1421
[UTDCv16b] Client UT Version: 436
[UTDCv16b] Cheat Type.......: Hook
[UTDCv16b] Cheat Trace......: mirc.exe "mIRC - [`radio` (radio@is.using.helios.hook.like.everyone.at.sith-clan.org)]"

Użytkownika oLEq nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-03-2009, 13:29   #3
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Charon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizastaCharon - masta of dizasta
Admini serwerów klanowych/ligowych powinni się raczej wstrzymać do czasu nowej wersji UTcompa. Inaczej pewne kwestie pójdą "w krzaki"
Na publikach pewnie poleci masowo.

Myślę, że i Faust czekał z nowym UTcompem do finałowej wersji patcha. Pewnie orientacji w temacie nabrał po betach, ale kilka dni pewnie będzie trzeba poczekać.
Stare 05-03-2009, 13:33   #4
kadajo
Na forum od: 04-02-2008
Miejscowość: Koszalin
Rep P0wah: 314
kadajo - masta of dizastakadajo - masta of dizastakadajo - masta of dizastakadajo - masta of dizastakadajo - masta of dizastakadajo - masta of dizastakadajo - masta of dizastakadajo - masta of dizastakadajo - masta of dizastakadajo - masta of dizastakadajo - masta of dizasta
http://www.computermaniacs.net/downl...php?dir=UT3%2F
Użytkownika kadajo nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-03-2009, 13:34   #5
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9155
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
oLEq pisze: Podgląd Wiadomości
rozumiem ze z utcompem dalej slabo wspolpracuje, no wiec teraz jestem ciekaw co sie stanie,
- czy wszyscy zainstaluja, bo jest fajnie i nowo?
- czy admini serwow zainstaluja czym wymusza zainstalowanie przez graczy
- czy faust ruszy szybko dupe i przerobi utcompa

bo troche slabo widze granie HC i OC z tym "bugiem"
ta, czekamy aż oficjalnie w cb pojawi się info, że nowy patch jest obowiązkowy a to pewnie nastąpi po wyjściu nowego utcompa
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-03-2009, 14:07   #6
XsAnThE
uTexecutors

XsAnThE - Awatar

Na forum od: 20-05-2002
Miejscowość: Zabrze
Rep P0wah: 96
XsAnThE - masta of dizastaXsAnThE - masta of dizastaXsAnThE - masta of dizastaXsAnThE - masta of dizastaXsAnThE - masta of dizastaXsAnThE - masta of dizastaXsAnThE - masta of dizastaXsAnThE - masta of dizastaXsAnThE - masta of dizastaXsAnThE - masta of dizastaXsAnThE - masta of dizasta
Zrobiłem nowa instalacje gry do tego odrazu patcha 4 i titan packa:P i gra z polskiego zrobiła się na angielski.

Użytkownika XsAnThE nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-03-2009, 14:33   #7
$AVA_ON
Na forum od: 06-06-2008
Miejscowość: gdzies
Rep P0wah: 325
$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta$AVA_ON - masta of dizasta
ja zainstalowalem ten pach 2.0 i u mnie poza bagiem z bronia wszystko jest super

menu mialem po polsku i mam nadal po zmianie pacha
nawet serialu gry nie musialem wpisywac mimo ze nie mialem tej bety ostatniej zainstalowanej

i 70% bonus paka juz mam

W szczególności do CIRICA:
"Odmawiam walki na rozum z osobą nieuzbrojoną"
Użytkownika $AVA_ON nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-03-2009, 14:47   #8
Charon
insomnaut

Charon - Awatar

Jako że ja nie bawiłem się wcześniej w bety - powiem tylko:

ŁAŁ

Naprawdę fajnie się to teraz prezentuje, menu działa u mnie teraz znacznie szybciej. Chociaż może to złudzenie, bo mam dość świeży system.

Zainstalowałem wczoraj UT3 i na 1.0 poleciał od razu 2.0. Miałem polski i nadal mam polski, choć opcje z patcha i packa (a raczej ich tłumaczenie) pozostawiają wiele do życzenia. Prawdopodobnie robili to Amerykanie jakimś translatorem, bo z językiem polskim często to ma niewiele wspólnego

Co jeszcze... na driverach 181.22 przed uruchomieniem gry dostaję info (w pseudo-polskim języku), że mam nieodpowiednie sterowniki i powinienem zainstalować nowsze Ja rozumiem, że 182.08 wyszły przedwczoraj... no ale nie spodziewałem się kompletnie

Nie wiem czy gra chodzi jakoś sprawniej, nie polatałem za dużo. Deck nadal się przycina przy teleporcie - dynamiczna teksturka odświeża tak samo jak wcześniej :/ Tak więc, jeśli ktoś miał ten problem wcześniej, to niech się nastawi od razu. Sprawdzę jeszcze, czy w ini dodali obiecaną opcję wyłączenia tego, choć domyślnie miało być off...

Poprawili screenshoty z map z pierwszego Bonusa Btw, Face i Searchlight są w Titan Packu, zaś Morbias jest w patchu (jeśli ma to dla kogokolwiek znaczenie ). Map z Titana jeszcze nie patrzyłem

Cytat:
Has! pisze: Podgląd Wiadomości
a nie ma tej opcji w menu gry ? :P
A jest? Ustawię chyba angielski w takim razie, bo pseudo-polskie podpisy mogą być średnio adekwatne

// EDIT

Usunąłem wszystkie ini (zapomniałem po zmianie na INT przestawić wszystkie 'tak' na 'true' itd i się wszystko porypało ), zyskując język angielski, ale teleporty tną się nadal z tą różnicą, że dopiero, gdy się podejdzie blisko nich (zawsze coś ), wyraźnie widać, że w chwili, gdy podgląd lokacji docelowej zaczyna się renderować w teleporcie :P

Gra mimo wszystko wydajnościowo sprawuje się u mnie (a nie mam intela :P) trochę lepiej. Wcześniej często miałem spadki na Dieslu przy a50 do 40-paru przy zadymie w TDM. Wpuściłem 10 botów i jak już się przykleił do 62, to tylko czasami schodził poniżej 60.

Ostatnio edytowany przez Charon; 05-03-2009 o 15:48
Użytkownika Charon nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-03-2009, 15:01   #9
Has!
Oświecony w kupie

Has! - Awatar

Na forum od: 16-11-2002
Miejscowość: Olsztyn
Rep P0wah: 9155
Has! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizastaHas! - masta of dizasta
Cytat:
Charon pisze: Podgląd Wiadomości
Deck nadal się przycina przy teleporcie - dynamiczna teksturka odświeża tak samo jak wcześniej :/ Tak więc, jeśli ktoś miał ten problem wcześniej, to niech się nastawi od razu. Sprawdzę jeszcze, czy w ini dodali obiecaną opcję wyłączenia tego, choć domyślnie miało być off...
a nie ma tej opcji w menu gry ? :P
Użytkownika Has! nie ma obecnie na forum   Odpowiedz
Stare 05-03-2009, 15:06   #10
MJpoland
I AM BACK!!!

MJpoland - Awatar

Na forum od: 01-09-2008
Miejscowość: Szczecin
Rep P0wah: 309
MJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizastaMJpoland - masta of dizasta
Potrzebuję pomocy - coś mi się knoci podczas instalacji patcha - wyskakuje mi informacja "folder binaries jest otwarty w innym programie. Zamknij go i spróbuj ponownie" - ale jak mam go kurna zamknąć, skoro go nie używam?!?!? - w końcu się wnerwiłem i dałem pomiń, ale rozwaliło to grę - nie działa z powodu błędów w "Binaries" - nie wiem, może ktoś mógłby wrzucić ten folder do neta i bym go sobie zastąpił (nie mam pojęcia czy to zadziała) - o odpowiedzi proszę na pw, bo wyjeżdżam i nie będę mógł odpowiedzieć aż do niedzieli.

Z góry dziękuje za pomoc.

Narzędzia Tematu
Tryby Wyświetlania Oceń Ten Temat
Oceń Ten Temat:

Reguły Wiadomości